Home / Lajme / ÇIFÇINJTË e DEVOLLIT në SKENË!

ÇIFÇINJTË e DEVOLLIT në SKENË!

Telekomi para falimentimit, askush përgjegjës: as udhëheqësit e Telekomit, as drejtorët dhe menaxhmentet e Telekomit, as bordet e Telekomit, as qeveritë e kriminalizuara ldk-pdk-aak-nisma, as devollët e Z-mobile, as Dardafoni dhe askush i gjalle a i vdekur mbi këtë tokë, kurse ARKEPI i korruptuar pjesë e krimit, fërkon duart në heshtje.
Dëshmitarët kryesorë për shkatërrimin e Telekomit kryeshefat ekzekutivë, bordet e drejtorëve, menaxhmentet e drejtorët e Telekomit, dëshmitarë të akuzuar për mashtrime të mijëra punëtorëve, dëshmitarë që kanë akuza për mashtrimin e njerëzve me mbi 900 dëshmitarë! Këta i organizon tv Dukagjini në një show të zhurmshëm brejtësish të krimbëruar.
Krejt kjo, sepse Kosova është shtet i kapur, me polici-prokurori-gjyqësi të kriminalizuar.
Përfshirë edhe këta të fundit, burgu është shpëtim!
Nesër në PROTESTËN e punëtorëve të TELEKOMIT!

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...