Home / Lajme / Pas një padrejtësie të gjatë LIROHET nga burgu, Profesori dhe Atdhetari i madh, miku ynë SADRI RAMABAJA!

Pas një padrejtësie të gjatë LIROHET nga burgu, Profesori dhe Atdhetari i madh, miku ynë SADRI RAMABAJA!

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, syze dhe Zmadho
Urime gjithë shokëve dhe shoqëve kjo fitore! Sadriut jetë të gjatë dhe mos të ndalet nga aktiviteti i tij intelektual dhe kombëtar.
Urime të gjithve.
Urime bashkëshortës së Sadriut dhe veprimtares

Fatime Konjufca-Ramabaja

lirimi i bashkëshortit dhe bashkëveprimtarit të saj Profesor Sadri Ramabaja!

About admin

x

Check Also

Profesori amerikan: Dialogu me qëllim primar krijimin e Asociacionin vetëm sa i përkeqëson gjërat

Prof. David B. Kanin Lajmi i mirë për të ashtuquajturin dialog të ...