Home / Opinion / Pas vizites së Edi Rames në Kosovë, reagon Rron Gjinovci: Po vjen perfaqesuesi i oligarkeve te Shqipnise per vizite ne Kosove

Pas vizites së Edi Rames në Kosovë, reagon Rron Gjinovci: Po vjen perfaqesuesi i oligarkeve te Shqipnise per vizite ne Kosove

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në një debat në T7 para disa jave, pati përplasje të ashpër me analistin kosovar, Rron Gjinovci.

E më pastaj, këtë të fundit, Rama e përmendi edhe në Kuvendin e Shqipërisë, shkruan KorrektPress.

Atë, e quajti analfabet me dorëza të zeza.

Kurse sot, pas paralajmrimit se Edi Rama do ta vizitoje Kosoven, ku do ti takoj te gjithe lideret e partive politike dhe te institucioneve së Kosovë , Rron Gjinovci ka reaguar ne facebook. Ky eshte postimi i tij :

Rron Gjinovci
5 hours ago
Po vjen perfaqesuesi i oligarkeve te Shqipnise per vizite ne Kosove

About admin

x

Check Also

INTERVISTË ME ADEM DEMAÇI, NJERIU I PARË POLITIK I UÇK-së KA QENË E DOMOSDOSHME TË KOMBINOHET FORCA DHE POLITIKA

Sejdi Gega *E shtuar nga unë (Sejdi Gega): Me 12 gusht 1998, ...