Home / Lajme / Publikohen dokumente për përfshrijen e Isa Mustafës dhe Bujar Bukoshit për Fondin e 3%

Publikohen dokumente për përfshrijen e Isa Mustafës dhe Bujar Bukoshit për Fondin e 3%

Familja Haki Imeri përmes një postimi në facebok kanë bërë publike disa dokumente për 3 përqindshin të Isa Mustafës.

Familja Imeri shkruan që do të vazhdojnë të vënë në pah fakte për rolin e Isa Mustafes dhe Bujar Bukoshit ne (k)manegjimin e Fondit te 3%.

Postimi i plotë:

Siç premtuam dite me pare se do te fillojme publikimin e dokumenteve te qeverise ne egzil rolin e Isa Mustafes dhe Bujar Bukoshit ne (k)manegjimin e Fondit te 3%

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

No photo description available.

About admin

x

Check Also

Intervistë për TV Danez DR1, Televizioni shtetëror, në lajmet qendrore.

/Nga Arkivi, Diplomacia.dk/ 1-Tetor, 1997 (5) TVA 21:00 KOSOVO – YouTube Në ...