Home / Opinion / Nezir Kraki: Specialja e ndali zhbërjen e Kosovës

Nezir Kraki: Specialja e ndali zhbërjen e Kosovës

 26 ,06, 2020

Nezir Kraki

Profesori i Parisit, Nezir Kraki, ka thënë se Gjykata Speciale e ka ndaluar brutalisht zhbërjen e Kosovës, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se ai ka qenë dhe është kundër kësaj gjykate, sepse drejtësia speciale nuk ekziston si koncept.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Nese e thjeshtesojme krejt kete pune na del që Gjykata speciale e ndali brutalisht zhberjen e Kosoves.

Keta argatët qe tash vajtojnë na kanë lodh qe 5 vite me shkrime Pro gjykates. Athua mendonin se ajo do merrej me kundervajtjet e trafikut?!

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...