Home / Lajme / A do ta shpëtoj Gjermania dhe Merkel Kosovën nga Thaçi dhe Grenell?!VIDEO

A do ta shpëtoj Gjermania dhe Merkel Kosovën nga Thaçi dhe Grenell?!VIDEO

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...