Home / Lajme / Sondazhi:95% pro Qeverisë Kurti dhe vetë 5% për LDK-AAK-NISMA!Kjo kurrë s’ka ndodhur në shqiptari!

Sondazhi:95% pro Qeverisë Kurti dhe vetë 5% për LDK-AAK-NISMA!Kjo kurrë s’ka ndodhur në shqiptari!

Sondazhi:95% pro Qeverisë Kurti dhe vetë 5% për LDK-AAK-NISMA!Kjo kurrë s'ka ndodhur në shqiptari!

Sondazhe të shumta po bëhen në rrjetet sociale! Kjo praktikë është shumë normale, por jashta normales është sondazhi i fundit, i cili përmbante një pyetje të vetme:

Në qeveri:

-LDK-AAK-NISMA

ose

– Vetevendosje

Befasuese, interesante, reale:

-95% e personave që kanë marrë pjesë në sondazh janë pro qeverisë Kurti

-dhe,

dhe 5% janë për qeverisje të LDK-AAK-Nisma!

Kjo nuk ka ndodhur kurrë në historinë e Kosovës dhe të shqiptarisë!

Dafina Tosuni Anews24

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...