Home / 2020 / juni

Monthly Archives: juni 2020

M’u dhimbs sonte presidenti Thaci.

Hashim Thaci përkullet para cetnikve serb te vrarë në luften prej UCK-së! Shqiptar Oseku M’u dhimbs sonte presidenti Thaci. Ishte arketip i njeriut te tradhtuar. Shihej qarte dyzimi i tij, midis deshires per te qendruar i denje dhe deshires per ...

Read More »

SABRI KIÇMARI: THAÇI SOT DO DUHEJ TË JEPTE DORËHEQJE

SABRI KIÇMARI 29.06.2020 Flet ish përfaqësuesi diplomatik i UÇK-së. Ai thonë se nderi e donte që presidenti Thaçi sot të jepte dorëheqje. Kjo do ti bënte mirë shtetit. Ish përfaqësuesi diplomatik i UÇK-së, Sabri Kiçmari, në emisionin Pressing në T7, ...

Read More »

Qorrolli: Fjalimi i Edi Ramës patetik

30,06, 2020 Analisti politik, Vigan Qorrolli, vizitën e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama në Kosovë, e quan histerike. Ndërsa për protagonistin e vizitës, Edi Ramën thotë se patetizmi i tij është unikal, i papërsëritshëm dhe krejtësisht i veçantë. Ndërsa përmend ...

Read More »