Home / Lajme / Zbulohet Marrëveshja Sekrete Isa-Thaçi: Rizgjidhet Thaçi President Edhe Një Mandat!

Zbulohet Marrëveshja Sekrete Isa-Thaçi: Rizgjidhet Thaçi President Edhe Një Mandat!

 

Marrëveshja sekrete në mes Hashim Thaçit dhe Isa Mustafës ka për qëllim që ta bëjë Hashim Thaçin President edhe një mandat. Isa Mustafa me votat e LDK-së bën pazare për t’ia dhënë edhe një mandat nëntokës kriminale të SHIK-ut.

Elektorati është i tradhtuar nga vet Isa Mustafa. Cilido anëtar i KP (Këshillit të Përgjithshëm) ose deputete i LDK-së që e voton qeverinë e Isa Mustafës (Avdullah Hotit) ka votuar Hashim Thaçin President edhe një mandat…

Vota për këtë qeveri është vote tradhtie, ndaj elektoratit rugovian votë tradhtie ndaj Kosovës. Nëse LDK-ja dëshiron të mbetet akoma faktor në skenën politike, duhet që të kërkojë zgjedhje të lira.

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...