Home / Të ndryshme / Behgjet Pacolli në jahtë me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe

Behgjet Pacolli në jahtë me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe

Fotografia e Hysen Pllava

Shiqone Bexhet Pacolli me Selim Broshen udbashin.

Kure 1981 studentat protestonin dhe vriteshin nga UDBA.
E Bexheti me Selimin tu festu e tu ngrit dollin.
O popull qelni sytë sot soji këtyre po hedhin valle mbi dëshmorët e kombit.

Vuciqi dhe Pacolli, foto e “rastesishme”. Kështu thotë opinionisti Agim Vuniqi, i cili ka postuar në rrjetin e tij social Facebook, një foto ku shihet Pacolli me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe.

 

Image

About admin

x

Check Also

INTERVISTA/ Zef Brozi: SHBA shpalli ‘Non grata’ Berishën me informacione të tri dekadave! Tani Drejtësia shqiptare duhet t’ja konfiskojë pasuritë

Ish-Kreu i Gjykatës së Kasacionit në vitin 1994, flet nga SHBA: “Ja ...