LAJME
Home / Lajme / Paratë Telekomit për disa nga mediat!

Paratë Telekomit për disa nga mediat!

Fotografia e Gëzim Mekuli

Gëzim Mekuli

Vërejtje,
Po normal se portali Insajderi reagon e bëhet nervoz.

Zyrtarisht i ka marrë 81.000 EURO nga bordi i Telekomit. Se sa i kan marrë n’tzezën, ec e dije!
Andaj nuk po i pelqejnë ndryshimet e bëra në borde. Ju ka ndalë “tagjija”!
Kështu është edhe me tjera portale që ndihmuan krimin, banditizmin dhe kontaminimin e hapsirës publike…

About admin

x

Check Also

Kryeziu: 100 ditëshi i Qeverisë Kurti më i suksesshmi në histori të Kosovës, dialogu Kosovë – Serbi duhet të vazhdoj me vija të kuqe

NGA ALBULENË MUJI MË 30 MAJ 2020  Zëvendësministri i Integrimeve Evropiane, Taulant ...