Home / Opinion / Elena Kocaqi: Shfrytëzuan Një Grua Si Vjosa, Dhe Tani E Flakin. Klasa Politike E Vjetër Në Kosovë Mori Fund

Elena Kocaqi: Shfrytëzuan Një Grua Si Vjosa, Dhe Tani E Flakin. Klasa Politike E Vjetër Në Kosovë Mori Fund

Elena Kocaqi

Shfrytëzuan një grua si Vjosa, mblodhën votat dhe tani e flakin. Me këtë sjellje dje dhe sot klasa politike e vjetër në Kosovë mori fund. Është kjo klasë që i fali Maqedonisë me mijëra hektar tokë dhe më pas Malit të Zi, se gjoja do merrnin vizat. Ku i keni vizat që mashtruat popullin? Po a falet atdheu për viza? Ju folëm e nuk dëgjuat.

Klasa e vjetër politike në Kosovë është bërë rrezik për sigurinë dhe integritetin e vendit pasi është e gatshme të shes tokën për karrigen e vet. Në kushtet kur bota është në një krizë të madhe shou i djeshëm ishte sa idiotesk po aq edhe mjeran.

Në vend të merret politika me shëndetin e qytetarëve lufton për pushtet.

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...