Home / Lajme / Kryeministri Albin Kurti,Viziten e Par e bëri në Prekazin Legjendar!

Kryeministri Albin Kurti,Viziten e Par e bëri në Prekazin Legjendar!

Albin Kurti që në ditën e parë si kryeministër ka bërë homazhe në Prekaz. Ai me këtë rast tha se liria që gëzojmë dhe shteti i Kosovës i ka rrënjët të flijimi i familjes Jashari. “Kjo liri

About admin

x

Check Also

Agim Kasapolli ekskluzivisht për MekuliPress: “Nuk e pranoi Hashim Thaçin si president të vendit tim – Kam përcjellë 8 olimpiada me mbi 1600 komentime nga ngjarjet më të mëdha sportive botërore – Në 2005 më larguan nga RTK, me arsyetimin se nuk jam gazetar i aftë për ta kryer punën!”

April 4, 2020 Në një intervistë ekskluzive për “MekuliPress”, gazetari i sportit, ...