Home / Opinion / Reago Blerim?

Reago Blerim?

Për çka të reagoj more? 

A do i perzihemi ne Albinit edhe në perzgjedhjen e ministrave?

12 vite luftë të parreshtur me pushtetin që na shkeli e na malltretoj, 15 vite në ballë e kishim Albinin, dhe sot kur jemi afer arritjes së qellimit, pra për t’ia sjellur ndryshimin e merituar popullit, ne po u deshka të reagojmë dhe ta mësojmë Albinin, se cilët ministra po u deshka me i zgjedh ai? A jeni në veti?

Leni pordhat e reagoni kur duhet, jo kur t’ju teket.

About admin

x

Check Also

Rexhep Qosja: Berisha, një kriminel që ka vrarë shqiptarë. Të ulë kokën dhe të largohet, se nuk e mund dot SHBA-

  Rexhep Qosja flet në këtë intervistë për Edi Ramën, Albin Kurtin ...