Home / Lajme / Tre simbolet e resistences shqiptare.

Tre simbolet e resistences shqiptare.

Fotografia e Blerim Metaj
Blerim Metaj

Voto Hydajet Hyseni 25

Voto Gani Krasniqi 46

Votoni Albin Kurti 1

Votoni Hydajet Hyseni 25

Votoni Gani Krasniqi 46

About admin

x

Check Also

Kurti: Prioriteti ynë është lufta kundër krimit dhe zhvillimi i ekonomisë

Në një intervistë me DW, Albin Kurti, kandidati kryesor i Lëvizjes Vetëvendosje! ...