Home / Lajme / Kanceri i Kosoves dhe i shqiptarve.

Kanceri i Kosoves dhe i shqiptarve.

Fotografia e Rexhep Kosova
Rexhep Kosova

A votohen Hajnat e “shpisë” (t’shtetit), bre ?!
Hapni sytë se kënd Po e votoni, o njerez se kanë me ju mallkuar fëmijët tuaj Nese i votoni këta hajna 20 vjeqar t’Kosovës !

About admin

x

Check Also

Kurti: Do të kemi shumicën në Kuvend pa koalicion, me Serbinë hapim kapitull të ri!

22- 02/2021 Albin Kurti Kryeministër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ...