Home / Shëndetësi / Mjeket ne shok, ky frut po kuron kancerin!

Mjeket ne shok, ky frut po kuron kancerin!

Te gjithe ju qe po arrini ta lexoni kete lajm dhe ta ndegjoni kete histori rreth shpetimit te jetes nga semundja me e keqe e kancerit, dijeni qe eshte e vertet kjo qe do te lexoni.
Nese njihni ndokend i/e cili/a eshte i/e prekur nga kanceri shperndajeni lajmin me te menjeher! Dyshohet qe mjeket dhe ne pergjithsi qeverite e shume vendeve neper bote po duan qe njerezit ti mbajne ne erresire (ne menyr qe te mos e humbin biznesin e tyre me barnat), sepse ky eshte fruti i cili po e kuron kancerin (sidomos ne fazat fillestare) dhe cka eshte me e rendesishme mund ta gjeni kete frut ne treg dhe kushton shume lire.
Behet fjale per kete frut i cili quhet “blushwood” dhe mund ta gjeni de porositni ne linkun e meposhtem:
Gjeja me e tmerrshme eshte se ata (qeveria dhe mjeket) nuk ju duan ju te shendoshe, por te thyer!
Shikojeni videon e meposhtme per me teper detaje:

About admin

x

Check Also

Kryeziu: 100 ditëshi i Qeverisë Kurti më i suksesshmi në histori të Kosovës, dialogu Kosovë – Serbi duhet të vazhdoj me vija të kuqe

NGA ALBULENË MUJI MË 30 MAJ 2020  Zëvendësministri i Integrimeve Evropiane, Taulant ...