Home / 2019 / februar

Monthly Archives: februar 2019

Opozita ka goditur sistemin, jo Edi Ramën

26/02/2019  Nga Skënder Minxhozi/ Retorika dhe ndarja në kampe e debatit politik në Shqipëri, ka bërë që me kalimin e ditëve të fillojë të krijohet një përshtypje se ajo që ndodhi me ikjen e opozitës nga parlamenti është diçka normale, ...

Read More »

Fajin e ka Arta Dade!

 Nga, HAMDI JUPE Protesta e opozitës mbushi bulevardin “Dëshmorët e Kombit” me njerëz. Nuk ishin parë aq shumë protestues prej shumë vitesh në shesh. Na nxori mallin e protestave të moçme. E pashë në televizor dhe u kënaqa. Protesta zgjati ...

Read More »

Gomarlleqet e servilave Politik!

Frasher Oseku Në Oxygen Labinot Tahiri i japi vetit lavdate qe paguan takse? Zemer kur zgjedhesh deputet ketu ne Evrope duhesh te tregosh shembull. Jo qe paguan takse (gje qe eshte normale) e te duket heroizem. Por shembull se si ...

Read More »