Home / Histori / Trocki: Unë, dëshmitari i masakrave serbe ndaj shqiptarëve në Shku

Trocki: Unë, dëshmitari i masakrave serbe ndaj shqiptarëve në Shku

By  | September 15, 2015

About admin

x

Check Also

Merr “flakë” i gjithë Beogradi nga ajo që Albini tha në mediumin kroat për Vuçiqin dhe Putinin

20.12.2021 Në një intervistë për gazetën kroate, Vecernji List, kryeministri i Kosovës, ...