Home / Të ndryshme / Shkurt Shqip i thot Poeti mbarkombtar!

Shkurt Shqip i thot Poeti mbarkombtar!

Fotografia e arben duka

* * Arben Duka * *

Se më shajnë aq më bën
aq më bën e s’më prish punë ,
se kur më kafshon një qen
nuk mund ta kafshoj dhe unë !

About admin

x

Check Also

Sa të gënjyer ishim !

/ Intervist që ia vlen të lexohet e rilexohet/ Intervistë me ish ...