Home / Të ndryshme / Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”

Në Stara Gradishkë e gjeta dhe aty e lash Adem Demaçin”

 “NË STARA GRADISHKË E GJETA DHE ATY E LASH ADEM DEMAÇIN”

 

About admin

x

Check Also

Befason Florian Marku: Truprojat e McGregor janë shqiptarë

May 21, 2020 “Luftëtari” shqiptar që garon në kategorinë MMA (Artet Marciale ...