Home / Lajme / Glauk Konjufca lëshon bombën!

Glauk Konjufca lëshon bombën!

 Po ofrohen para të mëdha dhe poste për blerjen e deputetëve

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Glauk Konjufca i ftuar në televizionin Klan në emisionin “Ora e fundit”, ai përveç tjerash flet edhe për pazare të mëdha që po bëhen për arritjen e numrave të nevojshëm për të formuar Qeverinë koalicioni PAN. Konjufca tha se po flitet për para të mëdha dhe poste të ndryshme për deputetët jashtë koalicionit PAN. Ai po ashtu tha se PAN-i nuk i ka numrat për të formuar Qeverinë se po ti kishin ata do ta thirrnin menjëherë seancën  e konstituimit të Kuvendit.

About admin

x

Check Also

Biserko: Edi Rama ishte politikani i parë që pranoi ndarjen e Kosovës

Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, nuk gjendet në tryezën e bisedimeve mes të ...