Home / 2017 / maj

Monthly Archives: maj 2017

Komenti i web faqes Diplomacisë.DK

  SHQIPTARË ATDHETARË! SHQIPTARE ATDHETARE! VOTOJENI ALBININ, PËR KRYEMINISTËR! VOTOJENI VV, TË UDHËHEQ KOSOVËN! Albin Kurti, është udhëheqës popullor i VV, i cili teorinë dhe praktikën e tij përparimtare e ka bërë të pandara, i ka bërë një, i ka ...

Read More »