Lajme

Intervista

Lajme

Lajme

NA ISHTE NJËHERË NJË LIGJ, SI TË GJITHË LIGJET E PUSHTETEVE JODEMOKRATIKE

May 26, 2020 Shkojmë në zgjedhje të “reja”…sa turp, pas kujt duhet ...

Read More »

Haxhiu: Qeveria Kurti Ua Prishi Strofullën Klubit Të Politikanëve Të Stërvjetëruar, Për Këtë Arsye Na Rrëzuan

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, në një përgjigje për gazetën “Bota sot” ...

Read More »

Historiani Zviceran për Serbët: Janë një popull që investojnë në konflikte destruktive për të ruajtur mitet e tyre

Historiani njohur zviceran David Laufer, i cili e njeh mirë historinë serbe ...

Read More »

AGJENTURAT E HUAJA, ME NDIHMËN E MERCENARËVE SHQIPTARË, NUK DUAN T’I ZGJIDHIN PROBLEMET MES KOSOVËS DHE SERBISË, POR PRODHOJNË PROBLEME TË REJA

Reflekse Çfarë thonë ekspertët e të drejtës kushtetuese dhe të drejtës ndërkombëtare ...

Read More »